Apartmány Vila Vista ubytovanie Demanovska dolina Jasna Liptov - rodinná dovolenka

Aktívna dovolenka na Liptove s deťmi

Za príjemnou a aktívnou dovolenkou nemusíte cestovať len do zahraničia. 
Aké sú však možnosti pre rodiny s deťmi na Slovensku? 

Každý rodič chce vidieť svoje dieťa spokojné a šťastné. Aj preto sa my v apartmánovom dome Vila Vista snažíme uspokojiť rôznorodé potreby každého malého aj veľkého hosťa. 

Deti aj dospelí môžu využiť našu záhradu, kde sa nachádza profesionálna trampolína na úrovni zeme, ktorá zaručuje úplnú bezpečnosť a zároveň maximálnu radosť z pohybu vzduchom. Taktiež je natiahnutý slackline, na ktorom si precvičíte stabilitu. Posedieť si môžete na hojdačke alebo v altáne, pri ktorom je aj krb na grilovanie.

Vo Vile Viste máme aj veľkú spoločenskú miestnosť, v ktorej si môžete so svojimi deťmi zahrať stolný tenis, či šípky.
Pre hostí je k dispozícii infrasauna, vonkajšia vírivá vaňa a momentálne finišujeme s fínskou saunou s výhľadom na okolitú prírodu a ochladzovaním v pramenitej vode.

Aby ste nemuseli niektoré veci nosiť z domu, máme pre vás k dispozícii aj detské postieľky, nočníky, v zime sánky, boby, aby Vám u nás nič nechýbalo.

A čo sa týka aktivít pre rodiny s deťmi mimo náš objekt? Tak tých je nepreberné množstvo. V lete, aj v zime, v peknom, aj upršanom počasí.

Príroda Nízkych Tatier pod Chopkom a nádherný kraj Liptova ponúka rodinám  široké možnosti aktívneho oddychu.
Pripravili sme pre Vás niekoľko možností, tak sa vydajte spolu s nami  ich spoznať, vybrať si a objavovať ich.
Nájdete ich v našom blogu pod názvom Rodinná dovolenka na Liptove. 

Ak hľadáte príjemné ubytovanie na Liptove pre Vás, Vašu rodinu, skúste naše apartmány v apartmánovom dome Vila Vista v Demänovskej Doline a využite aspoň niektoré z ponúkaných možnostií oddychu, ktoré Vám s radosťou ukážeme. 
Tak kedy sa vidíme?

 

Apartmány Vila Vista ubytovanie Demanovska dolina Jasna Liptov - rodinná dovolenka