fbpx

Регион Липтов – идеальное место для отдыха с множеством возможностей различного характера. Любители адреналина, семьи с детьми, а также и любители покоя здесь найдут то, что им нужно. Вот некоторые из наших рекомендаций, как вы можете провести свое свободное время.

ZÁBAVA S RODINOU

Asi najatraktívnejšie v zimnom aj letnom období je pre deti kúpanie. Na Liptove sa nachádza niekoľko termálnych kúpalísk ako napríklad Tatralandia , alebo trošku ďalej smer Ružomberok sa nachádza Termálne srdce Liptova Bešeňová. A náš dom vám ponúka zľavnené vstupy do obidvoch z nich. Oba akvaparky majú množstvo aktivít pre deti, ale aj dospelých. Ak skôr uprednostňujete suchú verziu zábavy, tak v Liptovskej Sielnici je veľké outdoorové a indoorové ihrisko Babyland. V centre Liptovského Mikuláša sa nachádza Múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, ktoré pre deti ponúka rôzne interaktívne hry a viete tam stráviť krásne chvíle. Prípadne ak máte chuť na niečo uletené a modernejšie neprehliadnite Galeriu ILUSIA kde sa na chvílu ocitnete vo fascinujúcom svete optických klamov.


TURISTIKA

Môžete tiež ísť nazrieť do tajov podzemia. Liptov ponúka aj množstvo jaskýň či už Demänovskú jaskyňu slobody, alebo Ľadovú jaskyňu v Demänovej , alebo Stanišovskú jaskyňu v Liptovskom Jáne, prípadne jediné sprístupnené banské dielo Medvedia štôlňa.

Nadšenci zimných športov si doprajú skvelú lyžovačku v Jasnej len 7 km od ubytovania vzdialenú, kde majú na výber množstvo rôznych trás od začiatočníkov pre pokročilých (www.jasna.sk) Môžete využiť aj dopravu FREE SKI BUSOM, ktorý má zástavku rovno pred ubytovaním. Neďaleko je aj menšie lyžiarske stredisko pre menej náročných (www.ziarce.sk)


CYKLISTIKA

V lete si určite nezabudnite zobrať bicykel a využiť nespočetné množstvo cyklotrás. Môžete si pritom vybrať náročnosť a dĺžku trás podľa aktuálnej chuti a možnosti.

WELLNESS, KÚPANIE

o a v lete Vás určite priláka aj naša najväčšia vodná nádrž Liptovská Mara s množstvom aktivít, alebo liptovské akvaparky Tatralandia, Bešeňová.

Wellness v okolí
Náš sused HOTEL BYSTRINA ponúka novopostavený wellness s množstvom rôznych sáun.

АДРЕНАЛИН

Для любителей адреналина Липтов также предлагает целый ряд возможностей. Например, всего в нескольких километрах от нас находится „Hurricane Factory – единственная в Словакии аэродинамическая труба со скоростью до 270 км/ч (www.hurricanefactory.com). Для любителей пострелять здесь находится стрельбище на открытом воздухе с самым красивым видом в Словакии (www.strelnicaliptov.sk).

PRÍRODNÉ KRÁSY

Môžete využiť rôzne turistické trasy, či už v zime alebo v lete. V Liptove sa nachádza 50 turistických chodníkov a značených trás v dĺžke 1 185 km. Dôležité si je len správne vybrať.

Teambuilding alebo firemka

Ak hľadáte zaujímavé miesto na firemnú akciu, ponúkame kongresovú miestnosť a dostatočné kapacity pre malé a stredne veľké firmy. Sála je vybavená kuchynkou, projektorom, flipchartom, ... všetko pripravené pre skupiny max 40os.

Забронируйте  ваше проживание у нас и получите множество преимуществ !

Дешевые билеты —  лыжный курорт/ аквапарк, Liptov Region Card, скидки на самые лучшие достопримечательности региона Липтов…